İki düelloyu da farklı kaybetmişti! Survivor Furkan Kızılay: Orası ekranda göründüğü gibi değil

‘Survivor All Star’ın 8 Mayıs akşamı yayınlanan bölümünde eleme heyecanı yaşanmıştı. Düello eşleşmesinde önce Batuhan Karacakaya’ya, ardından Yunus Emre Özden’e 5-1’lik skorlarla mağlup olan Furkan Kızılay, adaya veda etmişti.

Ünlü oyuncu ve şarkıcı, geçtiğimiz gün Aqua Florya AVM’de objektiflere takıldı. Kız arkadaşı ve ailesi ile alışveriş turuna çıkan Kızılay, muhabirlerle ayaküstü sohbet etti.

“SURVİVOR İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPTIM”

Beyazlar içindeki 33 yaşındaki oyuncu, “Survivor için elimden geleni yaptım, buraya kadarmış. İnanın orası ekranda göründüğü gibi değil, çok zor bir yarışma” açıklamasını yaptı.

“MÜZİK TAM GAZ DEVAM EDİYOR”

“Yeni projeler var mı?” sorusuna Furkan Kızılay, “Müzik projeleri tam gaz devam ediyor. ‘Kaldırımlar’ şu an gündemde, aynı zamanda ‘Herşey Senle’ parçasına akustik bir hava katmayı planlıyoruz, oyunculuk için şu an birşey söyleyemiyorum” yanıtını verdi.

“TERİMİN SON DAMLASINA KADAR MÜCADELE ETTİM”

Furkan Kızılay, eleme sonrası takım arkadaşlarına şu sözlerle veda etmişti:

Son iki haftadır mental olarak gerçekten yorgundum. Erkek evlatlar annelerine düşkün olur ya, benim de annem buraya gelmeden önce biraz rahatsızdı. Annemi çok merak eder, özler oldum. Kız arkadaşımı özlüyorum, açım, her şey üst üste vurdu. Performansımda da zaten bir düşüş olmuştu. İzlerken çok merak ettiğim, yarışmak istediğim Turabi’yle yarıştım. Hızını çok merak ettiğim Hilmi Cem vardı karşıda, onunla yarıştım. Kendimi denedim. Çok sevdiğim arkadaşlarım oldu. Buraya gelince insan ne söyleyeceğini bilmiyor. Babam, dayım, kız arkadaşım belki ‘Neden daha iyi mücadele etmedin?’ diye kızacaklar, emin olsunlar terimin son damlasına kadar mücadele ettim. Burası çok yorucu. Hakkım geçtiyse birine benden taraf olarak helal olsun. Benlik buraya kadardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir